TÜMAŞ TÜRK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş.
İstanbul Genelinde 2. Grup Peyzaj Düzenleme Projeleri
İdare: İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Proje Süresi: 2013 - 2016
Yer İstanbul
      
DİĞER PROJELERİMİZ

Projenin Kısa Açıklaması: Projenin amacı Altyapı Projeler Müdürlüğünün geliştireceği yatırım projelerine ait; her türlü mühendislik, mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir planlama hizmetlerinin gerçekleştirilmesi, bu hizmetler ile ilgili ihtiyaç duyulacak her ölçekte proje, fizibilite, topografik etüdler, jeolojik ve jeoteknik etüdlerin yapılması, her türlü rapor, veri, plan, teknik şartname, ihale dokümanının hazırlanması, bilgi transferi ve eğitim hizmetlerinin sağlanması için gerekli olan danışmanlık hizmetlerinin gerçekleştirilmesidir.
Söz konusu proje içeriğinde açık alan üstyapı projelendirme ve haritalandırma hizmetleri, aydınlatma ve sulama projelendirme hizmetleri ile açık alan projelendirme ve haritalandırma hizmetleri yer almaktadır.
Projelendirme hizmet kalemleri bilgisi:
  • Üstyapı Projelendirme ve Haritalandırma Hizmetleri: Hizmet kapsamında İstanbul ili genelindeki toplam 60.000 m2 kapalı inşaat alanına sahip olacak şekilde açık alan üstyapı projelendirme hizmetleri.
  • Aydınlatma ve Sulama Projelendirme Hizmetleri: Hizmet kapsamında İstanbul ili genelindeki toplam 4.140.000 m2’lik açık alanda aydınlatma ve sulama projelendirme hizmetleri.
  • Açık Alan Projelendirme ve Haritalandırma Hizmetleri: Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 4.140.000 m2’lik alanda açık alan (bölge parkı, şehir parkı, semt parkı, mahalle parkı, sahil bandı, göl ve gölet çevresi, mezarlık, tema parkı ve hayvanat bahçesi, kent ormanı, mesire ve koru alanı, vd.) peyzaj projelendirme hizmetleri. 
TÜMAŞ Sorumluluğu: Tasarım Hizmetleri