TÜMAŞ TÜRK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş.
İstanbul Genelinde 2. Grup Cadde-Meydan Düzenleme Projeleri
İdare: İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Proje Süresi: 2013 - 2016
Yer İstanbul
      
DİĞER PROJELERİMİZ

Projenin Kısa Açıklaması: Projenin amacı Altyapı Projeler Müdürlüğünün geliştireceği yatırım projelerine ait; her türlü mühendislik, mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir planlama hizmetlerinin gerçekleştirilmesi, bu hizmetler ile ilgili ihtiyaç duyulacak her ölçekte proje, fizibilite, topografiketüdler, jeolojik ve jeotekniketüdlerin yapılması, her türlü rapor, veri, plan, teknik şartname, ihale dokümanının hazırlanması, bilgi transferi ve eğitim hizmetlerinin sağlanması için gerekli olan danışmanlık hizmetlerinin gerçekleştirilmesidir.
Söz konusu proje içeriğinde cadde ve yol düzenlemesi projelendirme hizmetleri ile meydan düzenlemesi projelendirme hizmetleri yer almaktadır.

Projelendirme hizmet kalemleri bilgisi:
  • Cadde ve Yol Düzenlemesi Projelendirme Hizmetleri: Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 3.680.000 m2’lik alanda cadde ve yol düzenlemesi projelendirme hizmetleri.
  • Meydan Düzenlemesi Projelendirme Hizmetleri: Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 1.107.000 m2’lik alanda meydan düzenlemesi projelendirme hizmetleri.
TÜMAŞ Sorumluluğu: Tasarım Hizmetleri