TÜMAŞ TÜRK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş.
İstanbul Genelinde 1. Grup Kentsel Tasarım, Bina, Yol, Çevre Düzenleme Projeleri
İdare: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı
Proje Süresi: 2012 - 2016
Yer İstanbul
      
DİĞER PROJELERİMİZ

Projenin Kısa Açıklaması: Projenin amacı Projeler Müdürlüğünün geliştireceği yatırım projelerine ait; her türlü mühendislik, mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir planlama hizmetlerinin gerçekleştirilmesi, bu hizmetler ile ilgili ihtiyaç duyulacak her ölçekte proje, fizibilite, topografiketüdler, jeolojik ve jeotekniketüdlerin yapılması, her türlü rapor, veri, plan, teknik şartname, ihale dokümanının hazırlanması, bilgi transferi ve eğitim hizmetlerinin sağlanması için gerekli olan danışmanlık hizmetlerinin gerçekleştirilmesidir.

Söz konusu proje içeriğinde üstyapı projelendirme ve haritalandırma hizmetleri, cadde ve yol düzenlemesi projelendirme hizmetleri, meydan düzenlemesi projelendirme hizmetleri, deniz yapıları projelendirme hizmetleri, açık alan projelendirme ve haritalandırma hizmetleri yer almaktadır.

Projelendirme hizmet kalemleri bilgisi:
  • Üstyapı Projelendirme ve Haritalandırma Hizmetleri:Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde hizmet vermesi planlanan toplam 64.000m2 kapalı inşaat alanına sahip olacak şekilde üstyapı projelendirme hizmetleri.
  • Cadde ve Yol Düzenlemesi Projelendirme Hizmetleri:Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 825.000 m2’lik alandaçevre ve yol düzenlemesi projelendirme hizmetleri.
  • Meydan Düzenlemesi Projelendirme Hizmetleri:Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 130.000 m2’lik alanda meydan düzenlemesi projelendirme hizmetleri.
  • Deniz Yapıları Projelendirme Hizmetleri:Hizmet kapsamında toplam 5.000 metre uzunluğundaanroşman uygulama projelerinin hazırlanması.
  • Açık Alan Projelendirme ve Haritalandırma Hizmetleri:Hizmet kapsamında İstanbul ili genelinde toplam 3.500.000 m2’lik alanda açık alan (bölge, şehir parkları ve sahil bandı) projelendirme hizmetleri ve toplam 1.500.000 m2’lik alanda açık alan haritalandırma hizmetleri.
TÜMAŞ Sorumluluğu: Tasarım Hizmetleri